کانورس مردانه (197)

کانورس زنانه (247)

کتونی کانورس اولین بار در سال 1917 به جهان معرفی شد. در دنیای مد ورزشی که مدام در حال تغییر است کتونی کانورس همیشه ثابت بوده و تغییر نکرده است. حتما در طول زندگی یک جفت از این کتونی را داشته اید. در واقع این برند از کتونی برای ارائه به بسکتبال لیست ها آغاز به فعالیت نمود. اما از آنجایی که مورد استقبال جوانان قرار گرفت به صورت عموم از این کتونی اسپرت استفاده می کنند.

گذشته کانورس

مارکز کانورس کارخانه کفش Rubber Converse را در سال 1908 تاسیس کرد. در آغاز کار این کفش ها برای بازی فوتبال و پینتبال که نوعی از بسکتبال است طراحی می شد. اما از سال 1921 یک بسکتبال لیست به نام چاک تیلور که در کارخانه کانورس مشغول به کار بود شروع به تبلیغ برای کتونی آل استار نمود. به این صورت که نام چاک تیلور بر روی برخی مدل ها گذاشته شد.

کتونی کانورس در دو مدل ساق بلند و ساق کوتاه تولید و عرضه می شود. که پرطرفدارترین رنگ آن مشکی و سفید است.

مدل های کتونی کانورس

از میان مدل ها می توان به کانورس زنانه مدل platform، one star، classic chuck کانورس مردانه one star،classic chuck، chuck اشاره نمود. البته در بین همه مدل ها کانورس، آل استار چیز دیگری است و طرفداران بی شماری دارد.

نکات کلیدی برای پوشیدن کانورس

  • تیپ های رنگین و طرح دار خود را با کتونی طرح دار ست نکنید.
  • می توانید رنگ غالب استایل خود را با رنگ کتونی ست نمایید.
  • به هیچ وجه آن را با شلوار جین گشاد به پا نکنید.
  • کتونی کانورس را طوری به پا کنید که بندهای آن شل و بهم ریخته به چشم نیاید.
  • سعی کنید در استایل خود یا پیراهن و شلوار یا کتونی خود را در مرکز توجه و دید قرار دهید.
در آخر

امروزه با تمام نوآوری و تغییراتی که در صنعت کفش و کتونی اسپرت به وجود آمده است. کتونی کانورس یا آل استار از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و طرفداران زیادی دارند. از برتری های این کتونی که وابسته به سن و جنسیت خاصی نیست.

کتونی کانورس نسل به نسل توسط افراد زیادی پوشیده شده و ظاهر آن تغییر نکرده است. برخلاف سایر مدل ها که با گذر زمان محبوبیت خود را از دست می دهد. کتونی کانورس هیچ وقت از مد نمی افتد و همچنان افراد زیادی به این سبک علاقه دارند و از این کتونی استفاده می کنند.