VISION مردانه (13)

VISION زنانه (15)

کتونی ویژن یکی از پرفروش ترین مدل ها کتونی اسپرت در میان جوانان است که در سال های اخیر به محبوبیت بیشتری نیز دست یافته است. این سبک از کتونی برای همه افراد در تمام سنین و با هر سلیقه ای مناسب می باشد. این گروه از کتونی شامل کتونی ویژن مردانه و ویژن زنانه می باشد.

ویژگی کتونی ویژن

  • در برابر شرایط آب و هوایی مانند باران و برف کفش مقاومی می باشد
  • زیره این کفش از خاصیت کشسانی و اصطکاک بالایی برخوردار است
  • سبک بودن
  • راحتی
  • تنوع در طرح و رنگ

کتونی ویژن برای چه افرادی مناسب می باشد؟

برای اشخاص با هر سن و هر استایلی مناسب می باشد. از این کتونی در موقعیت ها مختلف مانند محل کار، دانشگاه و مدرسه یا حتی مهمانی نیز قابل استفاده می باشد.

این کتونی اسپرت راحت و محبوب با ظاهر کلاسیک است که دارای زیره پهن و نرم است. جنس آن از جیر می باشد کفش ها جیر سبک تر و بادوام تر است.

تشخیص اصل بودن کتونی

به دلیل محبوبیت بالای کتونی ویژن بسیاری سعی کردند که نمونه تقلبی این کفش را بزنند و وارد بازار کنند. با در نظر داشتن یکسری از نکات و خرید کتونی اورجینال از فروشگاه معتبر مانند ایران کانورس می توانید خرید مطمئن و خوبی داشته باشید.

ست کردن با کتونی

کتونی ویژن را می توان با انواع مختلفی از لباس ها از جمله شلوار جین، دامن، پیراهن، لباس ورزشی وحتی لباس رسمی ست کرد. در نهایت این کفش با هر استایلی هماهنگ می شود و می تواند ظاهری جذاب و منحصر به فرد برای شما ایجاد کند.

کتونی با شلوار جین

شلوار جین یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن با کتونی اسپرت است. می توانید از انواع مختلف شلوار جین فاق بلند، فاق کوتاه ، چسبان و گشاد استفاده کنید.

ترکیب کتونی با دامن

استایل کتونی با دامن دخترانه و جذاب می باشد و این ترکیب استایلی مدرن وامروزی برای شما می باشد. که می توانید از انواع دامن بلند بهره بگیرید.

نکته : به طور کلی کتونی ویژن که با هر سلیقه ای هماهنگ می شود و با کمی خلاقیت می توانید این کفش با استایل ها مختلفی امتحان کنید و ظاهری جذاب و منحصر به فرد داشته باشید.

جمع بندی

کتونی ها ونس و کانورس بسیار راحت و سبک و گزینه بسیار خوبی برای استایل اسپرت می باشد که برای خرید مطمئن حتما به سایت فروشگاه ایران کانورس مراجعه نمایید.