ونس مردانه (97)

ونس زنانه (107)

امروزه کتانی ونس محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کرده است. این نوع کتونی بسیار سبک و در عین حال دارای رنگ آمیزی ها جذابی می باشد. به طوری که در حال حاضر به عنوان کفش روزمره گزینه مناسبی است.

تاریخچه

شروع کار ونس در اواسط دهه 1960 بود که خیلی کفش و کتانی مورد استقبال مردم قرار نمی گرفت. این نوع کتانی در سال 1966 توسط برادران پلو جیم ون درون در منطقه آناهیم کالیفرنیا تاسیس شد. کفش ونس با طراحی اولیه که داشته تا به امروز ادامه داده است و به کتانی اصلی و روزمره برای همه افراد تبدیل شده است. ضمن اینکه برند ونس در حال حاضر در زمینه پوشاک ،تی شرت ،شلوار جین ،کلاه اسپرت، کفش ها خیابانی و کتانی فعالیت دارد.

ویژگی های ونس

ویژگی ها و مشخصاتی که کتانی ونس دارد سبب شده تا در زندگی روزمره مفید و کاربردی باشد. به طور مثال این کتانی دارای یک آستر خاص در قسمت بالایی کفش است تا رطوبت را از پا دور کند که شخص در حال راه رفتن احساس راحتی داشته باشد. در واقع برند ونس به تولید کفش های سبک معروف است و به همین دلیل به افراد احساس راحتی بیشتری می دهد. ضمن اینکه ونس هم برای بانوان و هم برای آقایان موجود می باشد.

مشخصات ظاهری این محصول

کتانی ونس دوخت بسیار زیبا و قابل توجهی دارد و این نوع دوخت سبب افزایش زیبایی ظاهری ونس شده است.

در هر دو سمت این کفش آرم ونس را پیدا می کنید که به زیبایی شکل گرفته است. این ویژگی بسیار رایج در کتانی ها می باشد که به خصوص در کتانی های اورجینال به چشم می خورد.

تنوع ونس

ونس بدون بند

مدل slip on در سال 1982 وارد بازار شد. این مدل ونس دارای راحتی و سبکی فوق العاده ای است که دارای فروش بسیار بالایی می باشد. و ایده طراحی آن از یک فیلم سینمایی بوده است.

ونس بند دار

ونس بند دار از اولین سری کفش های ونس بوده که تولید شده و مهم ترین المان این مدل خاص استفاده از یک نوار بر روی کفش است. این سبک از ونس توانسته است فروش جهانی را برای این برند به همراه بیاورد.

پوشیدن ونس با جوارب یا بدون جوراب!

این سبک از کتانی را می توانید با جوراب و هم بدون جوراب بپوشید. البته که برای کتانی ها ساق کوتاه از جمله ونس می توانید از جوراب کالجی استفاده کنید. ضمن اینکه پوشیدن جوراب سبب راحتی بیشتر پا شده و بوی بد پا را نیز کاهش می دهد. دقت کنید در صورت پوشیدن جوراب اگر استایل کلاسیک دارید از جوراب رنگ خنثی و در صورت داشتن استایل مدرن از جوراب ها پر رنگ با طرح شلوغ استفاده نمایید.

در آخر

کتانی ونس بسیار سبک و راحت و مناسب استفاده روزمره می باشد و البته دارای رنگ بندی متنوع می باشد. با داشتن این کفش استایل ها و ست ها مختلف می توانید داشته باشید که نشان دهنده کاربردی بودن این کفش است. به طور کلی ونس از دسته کتانی اسپرت که با این سبک پوشش بسیار جذاب می شود. و برای خرید ونس اورجینال می توانید از سایت فروشگاه ایران کانورس دیدن فرمایید.