وبلاگ

استایل با کانورس ساقدار

کانورس ساقدار

با توجه به مطالب قبلی حتما با کتانی کانورس و آل استار آشنا شده اید. در این متن قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص کانورس ساقدار و نحوه ست کردن آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به طور کلی از ابتدای تولید کانورس به ندرت تغییرات بزرگ در طراحی این کفش مشاهده شده و همیشه به طراحی اولیه وفادار بوده است. کتانی کانورس در طرح ها و مدل ها مختلفی تولید و عرضه می شوند. که برای ست کردن این نوع کتانی نیاز داریم تا استایل ها و سبک ها مد و فشن را بشناسیم تا بتوانیم انتخاب درست و مناسبی داشته باشیم.

ویژگی ها کانورس ساقدار 

راحتی این کتانی و در عین حال قیمت مناسب کانورس سبب شد تا پوشیدن آن در بین جوانان رایج شود. و جالب اینکه تنوع و رنگ بندی این کتانی زیاد است. این کتانی در دو نوع کانورس ساقدار و کانورس بدون ساق تولید و عرضه می شوند که طرح و الگو هر مدل متفاوت می باشد. کلاسیک ترین طراحی آن مشکی و سفید است که طرفدران بسیاری را به خود جذب کرده است.

کانورس ساقدار سفید 

اگر از افراد ریسک پذیر هستید می توانید این رنگ کانورس را با شلوار جین تیره در محل کار یا مهمانی ها بپوشید. در صورتی که به دنبال استایل کژوال هستید یک جفت کتانی کانورس انتخاب ایده آلی است. با توجه به رنگ روشن این کتانی پوشیدنشان در فصل زمستان کمی ریسکی است.

نکته: در حالی که می خواهید استایل تک رنگ خوبی داشته باشید کتانی کانورس ساقدار سفید را با شلوار جین مشکی یا خاکستری ست نمایید.

کانورس ساقدار

کانورس ساقدار مشکی 

در صورتی که به دنبال کتانی هستید که با بیشتر لباس ها شما همخوانی داشته باشد کتانی رنگ مشکی برای شما مناسب است. طراحی کلاسیک کتانی کانورس سبب شده تا بتوانید آن را در محل کار ، مهمانی و حتی استفاده روزمره بپوشید.

نکات مهم در ست کردن 

  • تیپ ها رنگی و طرحدار خود را با کتانی های طرح دار ست نکنید.
  • می توانید رنگ غالب استایل خود را با رنگ کتانی ست کنید.
  • در صورتی که از نوع بدون بند استفاده می کنید طوری آن را بپوشید که شل و بهم ریخته به نظر نرسد.
  • یا تیپتان را در مرکز توجه قرار دهید یا کتانی کانورس ساقدار که به پا دارید.
  • به هیچ عنوان کانورس را با شلوار جین گشاد پا نکنید.

کانورس ساقدار

موارد مهم و کلیدی در زمان خرید کتانی 

سایز کتانی 

مهمترین نکته در خرید این کتانی ها اندازه بودن آن است. شاید کمی ساده به نظر برسد اما این قضیه خیلی راحت می تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب داشته باشد.

رنگ کتانی 

کانورس ساقدار در عین سادگی بسیار زیبا و شیک هستند. رنگ مشکی را در الویت انتخاب هایتان قرار دهید. سپس سفید و بعد از آن رنگ ها خنثی گزینه خوبی هستند. البته برای بانوان کانورس رنگ ها شاد و پرانرژی نیز انتخاب جذابی است.

تیپ و استایل 

کانورس ساقدار را در بهترین حالت با جین بپوشید. شلوار جین مشکی که بسیار عالی ولی شلوار جین معمولی نیز با این کتانی هماهنگ می شود. البته که جین با پاچه تا زده بسیار ایده آل است.

نکته : نکته مهم برای پوشیدن این کتانی ها گره زدن بند های آن است. به هیچ وجه نگذارید بند ها به صورت آویزان جلوی کتانی باشند حتماً گره مناسبی بزنید چرا که مرتب بودن در زیبایی این کتانی نقش مهمی دارد.

کانورس ساقدار

جمع بندی 

برای تهیه انواع کانورس و ونس و کتونی اسپرت می توانید به فروشگاه ایران کانورس مراجعه نمایید. از نزدیک تنوع مدل را ببینید یا از طریق سایت مدل ها را مشاهده کنید و خرید اینترتی راحت و بدون دردسری را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *