وبلاگ

کتونی راحت بپوشید!

کتونی راحت

مهمترین نکته در زمان خرید یک کتونی انتخاب مدل مناسب و کتونی راحت و سبک که هماهنگ با سلیقه شما باشد. اینکه شما چه سبک و رنگ و طرحی را انتخاب می کنید کاملاً شخصی است. در سبک کتونی کانورس و ونس به دلیل تنوع دست شما در انتخاب مدل دلخواه باز است. حتما توجه کنید که کتونی مناسب با مکان و فعالیتی که انجام می دهید، انتخاب کنید.

انتخاب کتونی راحت

نکته اول و در عین حال مهمترین مسئله اینکه کتونی راحتی را انتخاب کنید. و بعد از آن الویت زیبایی و کیفیت و قیمت در فاکتورها بعدی شما قرار می گیرد. اما برخی افراد هستند که در الویت انتخابشان زیبایی و در آخر به کیفیت و راحتی پا اهمیت می دهند.

تصور کنید کتونی خریده اید که ظاهر بسیار زیبا و شیکی دارد اما زیره و کفی راحتی ندارد. بله درست است که کتونی زیبایی است. ولی خستگی و کوفتگی پا چیزیست که با پوشیدن یک کتونی غیر استاندارد حاصل می شود. به اضافه فشار به مچ پا ،زانو ستون فقرات را در نظر بگیرید در نتیجه الویت با کتونی راحت می باشد.

کتونی راحت

دلایلی که باعث می شود یک کتونی راحت باشد.

زیره کتونی، کفی داخلی ، جنس رویه و قالب از موارد مهم و تاثیر گذار می باشند.

به طور معمول زیره کتونی از چند جنس با مواد مختلف تولید می شود. ای وی آ زیره ها سبک و انعطاف پذیر که برای استفاده روزمره مناسب می باشد. زیره پی یو این نوع زیره که راحت و قابل انعطاف می باشند در این صنعت کاربرد بالایی دارند. زیره کتونی به خاطر اینکه اولین تماس و سطح اتکا شما را با زمین دارد از اهمیت بالایی برخوردار است. بعد از آن کفی داخلی کتونی که باید به طوری طراحی شود تا گودی پا را پر کند. تا وزن شما در تمامی قسمت ها تقسیم شود. در نهایت رویه کتونی که باید نرم و قابل انعطاف باشد و در عین حال قالب پای شما باشد.

مطالب پیشنهادی
تنوع بسیار بالا کتونی

کتونی راحت

کتونی را برای چه موقیعت های می پوشید؟

پیاده روی : کتونی راحت که مخصوص پیاده روی و ورزش ها سبک و دویدن ها یک نواخت و آرام است. از مشخصات این کتونی  وزن کم ، زیره راحت و استاندارد ، رویه قابل تنفس و منعطف آن می باشد.

کتونی روزمره : این نوع از کتونی به این خاطر که هر روز و برای مدت طولانی استفاده می شود. باید الویت اول یعنی کتونی راحتی باشد. ضمن اینکه کیفیت و دوام خوبی داشته باشد. برای انتخاب این دسته به راحتی می توانید به سایت فروشگاه ایران کانورس مراجعه نمایید و از میان تنوع مدل ها و رنگ ها مدل مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

کتونی ورزشی : همانطور که از نام این نوع کتونی پیدا است. باید مطابق و مناسب ورزش کردن باشند. برای مثال کتونی استوک دار فوتبال مناسب زمین فوتبال است. یا کتونی آل استار که در ورش بستکبال پوشیده می شود کف نسبتاً صاف مناسب زمین بسکتبال است. در نتیجه شما با کتونی پیاده روی می توانید روی آسفالت و در خیابان بدوید ولی با آن نمی توانید در زمین فوتبال بدوید.

کتونی راحت

توجه به فرم پا در انتخاب کتونی

یکی از نکات مهم در زمان خرید کتونی باید به آن توجه کرد علاوه بر سایز پا فرم پا می باشد. چرا که برخی از کتونی ها هر چند از نظر عددی سایز پا هستند. اما از نظر فرم مناسب پا نیستند و به هیچ وجه با فرم پا هماهنگ نمی شوند. به طور مثال برخی افراد دارای انگشتان بزرگ تر برخی ظریف تر و بعضی افراد انگشتان یکسانی دارند. یا اینکه برخی از افراد دارای زائده استخوانی پا یا انگشتان پای آن ها دارای قوزک می باشد. بنابراین باید این موارد را در نظر داشت تا کتونی راحت و مناسب پا را بتوان خریداری کرد.

مطالب پیشنهادی
آل استار اورجینال ، ساده و جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *